Мармелад "Апельсинові та лимонні часточки"

Мармелад у вигляді дольок цитрусових з коринкою, обсипаний цукром, складається з трьох шарів: двох желейних і збивного, з ароматом лимону та апельсину. Випускається ваговим, упакований у гофролоток по 2,5 кг.

 

Мармелад "Уліточка"

Мармелад у формі рулету, обсипаний цукром, складається з двох шарів: желейного і збивного, різних кольорів та ароматів. Випускається ваговим, упакований у гофролоток по 2,5 кг.

 

Мармелад "Дитяча забава"

Вироби у формі звірів різного кольору та аромату. Поверхня обсипана цукром. Випускається ваговим, упакований у гофролоток по 2,5 кг.

 

Мармелад "Лісові друзі"

Вироби у формі звірів. Поверхня глазурована кондитерською глазур'ю. Випускається ваговим, упакований у гофрокартонний лоток по 3 кг.

 

Мармелад "Квітковий"

Вироби у формі трикутників, складається з двох шарів: желейного і збивного різних кольорів та ароматів. Поверхня обсипана цукром. Випускається ваговими, упакований у гофролоток по 2,5 кг.

 

Мармелад "Желейно-формовий"

Мармелад куполоподібної форми, поверхня обсипана цукром. Випускається ваговим, упакований у гофролоток по 2,5 кг, набором не менше трьох кольорів та ароматів

 

Мармелад "Веселка"

Мармелад прямокутної форми, обсипаний цукром. Складається з трьох шарів: двох желейних і збивного. Випускається ваговим, упакований у гофрокартонний лоток по 2,5 кг.

 

Пропонуємо Вам наступний асортимент мармеладу. Всі види продукції, що показані на цій сторінці випускаються підприємством. Фасування продукції вказано стандартне. По бажанню клієнта можливі варіанти.

Картинки продукції можна збільшити (відкриється у новому вікні, в браузері повинна бути включена підтримка JavaScript).

Повернутися  На головну

Головна

Продукція

Прайс

Нагороди

Контакти

Постачальникам

 Оголошення